sobota, 4 maja 2013

Nowe ZOO Poznań

Co jakiś czas Poznań organizuje "Poznań za pół ceny" to akcja kiedy można zwiedzić różne miejsca, zjeść w wielu restauracjach, kupić bilety na spektakle i to wszystko za pół ceny. Tak wiec wybraliśmy się w rodzinną czwórkę (dawno nie było takiego kompletu) do Nowego ZOO. Znowu mogłam wykorzystać aparat do fantastycznych zbliżeń i zobaczyć to co nie było widoczne gołym okiem. 
Jest to blog "fashion" wiec kilka słów o stylizacji, która nie była szczególna, ale wygodna. Spodnie z ZARY trochę wyższy stan i luźniejsza góra, do tego t-shirt w paski i oczywiście ramoneska i baleriny. A że pogoda ostatnio jest bardziej jesienna niż wiosenna konieczny był szalik. 

From time to time Poznan organizes "Poznan at half price" is the the action when you visit the different places,  you can eat in many restaurants, buy tickets for performances and that's it for half price. So we went to a family quartet (long time since I been this a set) to New Zoo. Again, I could use the camera for fantastic Zoom and see what wasn't visible to the naked eye.
 This is a blog "fashion" so a few words about the styling that wasn't special, but comfortable. Zara Pants with higher status and loose top, t-shirt with stripes and of course, ramones and ballerinas. And the weather lately is more autumn than spring scarf was necessary.
 
xoxo

8 komentarzy:

 1. Stylizacja fajna, a co do zoo to nie jestem fanką, zwierzętom lepie by było na wolności ...

  klaudynabiel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na szczęście w naszym zoo jest bardzo dużo miejsca dla zwierzątek i mogą poczuć się swobodnie :)

   Usuń
 2. I am going there this afternoon!

  OdpowiedzUsuń

Thank you for your comment :D If you liked my blog follow me.
xoxo Kasia