sobota, 25 sierpnia 2012

Young generation

Na początku poskarżę się wam na serwis Sony. Mój aparat miał problemy z lampą błyskową, którą trzeba wymienić, koszt tej usługi jest dużo za duży. Ale nie będę tutaj mówić o pieniądzach, bo przecież wiemy wszyscy, że żyjemy w czasach konsumpcjonizmu, kiedy to prawie każdy chce dostać jak najwięcej. Dlatego właśnie uwielbiam artystów i ludzi, którzy potrafią się cieszyć z życia, podróżować stopem, spać na plaży i tańczyć do świtu :) To by było cudowne życie - ktoś chętny??? :D
Oj, chyba trochę wybiegłam poza temat. Tytuł posta jest "Young generation", czyli młodzi, zdolni i odważni. Dziś postanowiłam poczytać trochę więcej o ludziach przedstawionych w  "Talent Show" i "Marszandzi Mody" w sierpniowym InStyle. Cieszę się, że niektórych z nich miałam przyjemność poznać.
Na strony takie jak: SHWRM.PL Michała Judy i Jasika Stasz, CLOUDMINE.PL Marianny Grzywaczewskiej i TESKOBLOGSTORE.COM Judyty Wajszczak już dawno zaglądam i Was zachęcam :) Za to podczas Ściegów Ręcznych miałam okazje uczestniczyć. 
Zapraszam także na jutrzejsze Targowisko (P)różności w Strefie Kultywator w Poznaniu (będzie relacja).

 At the beginning I complain to you Sony for repairs. Cost of the service is way too big. But I will not talk about money, because we know that we live in an era of consumerism and almost everyone wants to get as much. That's why I love artists and people enjoying life, sleep on the beach and they dance until dawn. That would be a wonderful life - someone willing??? :D
 I think I ran a little off topic. Post title is "Young Generation", that is young, talented and brave. Recently I read a little more about the Polish young designers. They can be found at SHWRM.PL Michała Judy i Jasika Stasz, CLOUDMINE.PL Marianny Grzywaczewskiej i TESKOBLOGSTORE.COM Judyty Wajszczak.

A oto kilka projektów, które mi spodobały się najbardziej / Here are a few projects that I liked the most:

MASSADA - Katarzyna Łupińska, o takich jak tu, marze/ about such as here, dream.


U CLOTHING - Rafał Antos, znakomite parki na jesień/ great jacket for fall.


 DOMI GRZYBEK - piękny print/  beautiful print.


KOWALSKI - Rafał Kowalski, elegancka kanciastość/ elegant angularity.


Aga Paul - nowocześnie, a klasycznie/ modern and classic.


UEG - Michał Łojewski, wykorzystanie tyveku/ use tyvek.


Jakub Pieczarkowski - miksy tkanin/ mixes fabrics.


DREAM NATION - Luiza Jacob, ekologia i printy/ ecology and prints.


 Na koniec zapraszam na mój fanpage, gdzie znajdziecie rzeczy przerobione przeze mnie :) 
At the end I invite you to my fanpage, where you can find things that I converted :) 

xoxo

sobota, 18 sierpnia 2012

Popołudnia bezkarnie cytryniowe

Na świecie jest zbyt dużo morderców marzeń. A ja potrzebuje ludzi, którzy będą popychać mnie do przodu i ciągnąć w górę. Ostatnio ponownie powtarzam "life is brutal". Smutny zwrot, ale czyni mnie silniejszą i odważniejszą. :) Mam 20 lat i jak wspomina przeszłość widzę jak się zmieniłam, znam wady i zalety, jestem czasem dziwna, nieogarnięta lub ekscentryczna, ale lubię się taką jaka jestem i wiem czego chce, potrzebuje tylko waszej pomocy kreatywni ludzie, bo człowiek potrzebuje człowieka :)
To była mała refleksja, teraz o stylizacji. Postanowiłam do końca życia wybierać spodnie typu rurki, uwielbiam je :) Tutaj dodałam do nich białą bluzkę i efekt był znakomity. Lubię ten wzrok ludzi jak idę ulicą.
Zachęcam do wysłuchania piosenki "Popołudnia bezkarnie bytrynowe" Coma 


The world is too much killers of dreams. And I need people who will push me forward and pull up. Last often I say "life is brutal". Sad phrase, but it makes me stronger and brave. :) I am 20 years old and recalls the past I can see how I have changed, I know my pros and cons, I'm sometimes strange or eccentric, but I like who I am. I know what he wants, only needs your help (creative people), because man needs a man :)
 It was a little reflection, now the styling. I decided on a jeggings, I love them. Here I added to them, a white blouse and the result was excellent. I like how people look at me as I walk down the street :)
I encourage you to listen to songs: "Popołudnia bezkarnie bytrynowe" Coma 


 Blouse: Marks & Spencer
Jeggings: SH
 Necklace: DIY
Shoes: CCC

Jestem niefotogeniczna! :D 
I'm unphotogenic! :D

xoxo

poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Horses

 W weekend odbyły się XII Zawody Konne w Zagórowie. To okazja na (jak w moim przypadku) spotkania sie z rodziną, poznania nowych ludzi i spotkania starych przyjaciół. Niestety byłam tam krótko, ale udało mi się zrobić kilka zdjęć, pomogła mi kuzynka Weronika (na zdjęciu)

 The weekend took place in XII Zagórów Equestrian Competition This is an opportunity to (as in my case) to meet with the family, meet new people and meeting old friends.  Unfortunately, I was there briefly, but I managed to take some pictures, helped me cousin Weronica (pictures)

 
  
Sweater: New Look
Shorts: SH
Bag: F&F

 

 
 

Przy okazji zapraszam na Fanpage Weroniki i mój. :)

By the way, I invite you to Weronica and my Fanpage. :)


XOXO

czwartek, 2 sierpnia 2012

Weranda, Manekin, Red

W środę po pracy najpierw była  kawa w Weranda Take Away, a następnie naleśniki w Manekinie. Wszystko w towarzystwie Kaś. Na koniec poszłyśmy zrobić kilka zdjęć i znalazłyśmy się w miejscu sądzę, że idealnym.
Stylizacja idealna na słoneczną pogodę. Odsłaniała to co powinna i zakrywała tam gdzie trzeba :)

On Wednesday after work, I drank coffee in the Weranda Take Away, and then I ate pancakes on Manekin.
Everything in the company of Kaś.At the end we went to take some pictures and found ourselves in the place, I think the ideal.
 Styling is ideal for sunny weather. It reveals what you should and covered where it is needed :D
 Top: New Look
Bra: DIY
Leggings: Stradivarius 
 
xoxo