środa, 14 listopada 2012

oo / book / gossip / life


Można by było stwierdzić, że Schuman zrobił na mnie takie wrażenie, że zaniemówiła, ale to nie jest powód mojej nieobecności. 
Dziś zmotywowałam się zrobić kilka fotek w moich nowych okularach. Mam "małą" wadę wzroku, więc muszę je nosić przy pracy, właściwie to powinnam ciągle :) Są totalnie inne niż te co noszą ludzie z mojego otoczenia. Jak Pani M. stwierdziła pasują do mojego charakteru - dziękuję. 
Dodaję również zdjęcia św. Marcina, który 11/11 przejął Poznań, to poznańska tradycja, której towarzyszą pyszne Rogale, ups.. zapomniałam ich sfotografować, pewnie dlatego, że były tak kuszące. :)
Od 21 października nic się nie zmieniło. Moje podejście do studiów jest luźne, praca to praca, a życie to kocham. Dodatkowo nadrabiam odcinki " Plotkary", ale delektuję się nimi, ponieważ to już ostatni sezon :( Plus właśnie kończę czytać " 50 twarzy Greya", pewnie już Wam znana. Bardzo wciągająca i interesująca, polecam :) W obu tych "dziełach" popkulturowych, można zaobserwować idealnych mężczyzn. Czyżby nie było fantastycznie jeśli istniał by taki Bass albo Grey. To pewnie przez te upiększone postanie mam zbyt wygórowane wymagania i wciąższukam księcia z bajki. 
A jeśli chodzi o bajki i inne fantasy, to właśnie napisałam list do Świętego Mikołaja. Jestem ciekawa co z tej listy znajdzie się pod choinką, ale to okaże się dopiero za ponad miesiąc. Uwielbiam to, że już czuć tą atmosferą. 

Today, I am motivated to do some pics of my new glasses. They are totally different from those that carry people around me. As Ms. M. said fit my character - thank you.
I add the photos of St. Marcin a 11/11 took Poznan, Poznan is a tradition, accompanied by delicious croissants, oops .. I forgot to take a picture of them, probably because they were so tempting. :)
Last make up for episodes of "Gossip Girl", but unfortunately it's the last season :( Plus I just finish reading "50 Grey's face,". In both of these works of pop culture, you can see the perfect man. It would be fantastic if there were such a Bass or Grey.
 I already wrote a letter to Santa Claus. I wonder what this list will be under the Christmas tree, but it will be only for over a month. I love the fact that I feel this atmosphere.

XOXO

21 komentarzy:

 1. Znajdziesz takiego idealnego:D
  A okulary masz mega cudowne <3
  Ja ci napewno kupie pod choinke to co bedziesz chciala :D:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyglądasz pięknie w tych okularach, a rzadko się zdarza że ktoś ładnie w nich wygląda! czerwony kolor dodaje Ci uroku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powtórzę się jak poprzednicy, ale na prawdę fajnie w nich wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Swietnie Ci w tych okularach :-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. hi! i hope we can follow each others blog :)) please let me know :))

  awallflowersjournal.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Okularki dodają Tobie charakteru :))

  Obserwuję

  OdpowiedzUsuń
 7. Love your glasses!
  Thank you for tou lovely comment!
  If sometimes you can not resist the temptation to eat some sweets, take a look at my latest post :)
  Xoxo
  Mary
  Fashion tea at 5

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne masz te okulary! <3

  Dziękuję za komentarz u mnie! Obserwuję i zapraszam do obserwowania mnie.
  xoxo, http://themintmind.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Love your blog and your style ..would you like following each other? It could be great.. let me know on my blog, kisses <3
  Laura
  http://gowestyoungcowgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. fajne fotki z minkami ;)

  zapraszam do konkursu do wygrania BIŻUTERIA
  http://paulinaablog.blogspot.com/2012/12/normal-0-21-false-false-false-pl-x-none.html

  OdpowiedzUsuń

Thank you for your comment :D If you liked my blog follow me.
xoxo Kasia