wtorek, 2 października 2012

I'm lucky

Czy ludzie na nas wpływają, na nasz charakter i sposób bycia? Sądzę, że tak. Jak się zastanowię to jedyną cechą, którą jest moja to właśnie miłość do mody. Dla moich bliskich może to się wydawać próżne, ale to sposób bycia i pasja. Nie wiem skąd to się wzięło we mnie, bo na pewno nie po rodzinie, która ma podejście jak większość ludzi, na pewno nie po znajomych, ponieważ jestem jedyną w moim gronie pasjonatką tej dziedziny. Ale wiem ile się od nich wszystkich nauczyłam. Rodzina zadbała o to bym pamiętała skąd pochodzę i żeby nie ograniczać się do rzadkich przypadkowych spotkań rodzinnych na ulicy. Dzięki nim też mam dobry start, bo mieszkam w mieście, nie muszę wynajmować mieszkania i ciężko pracować na to by je spłacać, ale mogę się spełniać. Wychowałam się w podobno jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic Poznania, ale to dzięki ludziom, którzy mnie otaczają wiem co to szacunek, jak traktuje się przyjaciół, a jak wrogów. Zaś bliscy znajomi uświadomili mnie jak być samodzielnym. Nauczyłam się od nich wszystkich, że jak jest już dobrze i wszystko się układa, jeśli jesteśmy szczęśliwi, to powinniśmy pamiętać tą chwilę i zbierać ją garściami.
Jeśli chodzi o stylizacje, to miało być trochę vintage. Spódniczka o długości do kolan jest bardzo kobieca i elegancka. Czuję się w niej doskonale. Miałam problem ze znalezieniem odpowiedniej góry, postawiłam na kremową koszulę. Zdjęcia jak widać były robione dość dawno, niestety klimat za oknem nie pozwala na sandałki. 

Do people affect us, for our nature and way of life? I think so. How do I think about it the only feature of that is my it is my love for fashion. For my family it may seem vain, but it's a way of being and passion. I do not know where it came from in me, but is certainly not from a family that has an approach like most people, certainly not from friends, because I'm the only one in my group of passionate about this field. But I know how much you have learned from all of them. My family took care of would remember where I came from. Thanks to them I have a a good start, because the I live in the city, I don't need to rent the apartment and a lot of work in order to pay them back, but I can fulfill. Grew up in reportedly the one of the most dangerous districts of Poznan, but thanks to people of who surround me I know what is respect, how treated with  friends and as enemies. I learned than any of them that how is well and we are happy, we should remember this moment and gather fistfuls of it.
 As for the styling, it had to be a little vintage. In length skirt to the knee is very feminine and elegant. I feel it very well. I had problem finding appropriate top, I decided on a cream shirt. The photos were taken some time ago, unfortunately, the climate doesn't allow for sandals.xoxo

30 komentarzy:

 1. Przepiekna spodnica! Naprawde sliczny wzor.

  OdpowiedzUsuń
 2. Beautiful outfit!!! you are so pretty!!!
  Thank you so much for your visit! I follow you now!
  Have a good week! and my G+ for you...

  Besos, desde España, Marcela♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Great Pictures!I like your Skirt!
  When you want we can follow each other,
  take a look and let me know :-)
  Kisses Kira *schuhReich*

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi sie wydaje, ze ludzie i rodzina wplywaja na nas jedynie w taki sposob na jaki im pozwolimy, poza genami nie jest przeciez tak ze jestesmy tym co nasi rodzice czy dziadkowie, zyjemy w innych czasach, charaktery bardzo sie zmieniaja, pojawiają się szersze horyzonty niz kiedys, przeciez jeszcze w latach 80tych dostep do "swiata mody" byl ograniczony i to drastycznie, internet duzo zmienil poza tym...

  ps. mieszkam na winogradach i nie jestem tym faktem zachwycona, jest tu spora mieszanka normalnych ludzi z plebsem odartym z ambicji ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. pieknie wygladasz:) a koszula cudowna;):)


  zapraszam do mnie na KONKURS;):) jesli masz ochote;):)

  vixen1990.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowne zdjecia ciekawe kto ci robil :D

  OdpowiedzUsuń
 7. ŚLICZNE ZDJĄTKA!!!:*
  ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!:*
  OBSERUJEMY?:)

  OdpowiedzUsuń
 8. pięknie to napisałaś! a spódniczka też ładna! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cute outfit. I love the bag :) x

  minelakahrimanovic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Very nice skirt, love the rpint, remnds me of the 70s :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Beautiful skirt!


  <3 Melissa
  wildflwrchild.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. świetnie wyglądasz, super spódnica ":)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ojej jaka spódnica pięknusia ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ślicznie, bardzo fajnie i dziewczęco wygląda połączenie tej koszuli ze spódnicą :)

  Czy ludzie w naszym otoczeniu na nas wpływają? Oczywiście, że tak. Gdyby nie ludzie dookoła nas, bylibyśmy prawdopodobnie zupełnie innymi ludźmi. Czasem zupełnie nieświadomie powielamy zachowania naszych znajomych, rodziny czy przypadkowo spotkanych osób. Właśnie z tego względu ważne jest to, by obracać się w gronie ludzi, których podziwiamy i którzy dobrze na nas wpływają :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for your comment :D If you liked my blog follow me.
xoxo Kasia