środa, 10 sierpnia 2011

Poznań - Miasto doznań

Cieszymy się bardzo, że w Poznaniu z roku na rok przybywa festiwali, koncertów i ciekawych wydarzeń podczas wakacji. Każdy może znaleźć coś specjalnego dla siebie.
4-9 lipca - Maltafestival Poznań
 15-21 lipca - IV Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych - Animator
16-24 lipca - Międzynarodowy Turniej Tenisowy ATP - Poznań Porsche Open 
6 lipca - Red Bull X Fighters Poznań 2011Aktualnie w Poznaniu trwa Transatlantyk Międzynarodowy Festiwal Filmu i Muzyki. Rozpoczął się on 5 sierpnia a zakończy 13
"Wybitne światowe kino i muzyka. Legendarni i młodzi twórcy, przedstawiciele wszelkich zawodów filmowych i muzycznych, setki pokazów, a także liczne koncerty. Latem w Poznaniu rusza Międzynarodowy Festiwal Filmu i Muzyki TRANSATLANTYK. Nowa artystyczna platforma, która poprzez muzykę i film chce budować silniejsze związki między społeczeństwem, sztuką i środowiskiem. Pragnie inspirować dyskusje na aktualne tematy społeczne. Transatlantyk będzie Otwarty, Odważny i Glokalny."
Twórcą i Dyrektorem Festiwalu jest Jan A.P.Kaczmarek. Podczas Festiwalu można uczestniczyć w warsztatach, koncertach, a także projekcjach filmowych. Na niektóre sekcje wstęp jest wolny.Festiwal mieści się w różnych miejscach. Wiecej infrmacji znajdziecie na http://www.transatlantyk.org/pl
Zapraszamy 

3 komentarze:

 1. A dziękuję ;)

  Och, zawsze chciałam wybrać się do Poznania, ale nigdy nie miałam okazji ;(

  OdpowiedzUsuń
 2. oooo... to ciekawie tam u Was ;p
  Mam koleżankę w Poznaniu
  niestety sama nigdy tam nie byłam,a szkoda ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo za zaproszenie, kiedyś na pewno skorzystam. Ale teraz niestety już wykorzystałam limit wyjazdów wakacyjnych.
  Może jesienią? Albo zimą? Nie wiem czemu, ale te dwa sezony uważam za najlepsze do zwiedzania, wtedy ukazują najlepszy klimat danego miasta ;)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for your comment :D If you liked my blog follow me.
xoxo Kasia